Naudojimosi taisyklės
PRAŠOME ATIDŽIAI PERSKAITYTI NAUDOJIMOSI TAISYKLES, NES ČIA PATEIKTA SVARBI INFORMACIJA APIE JŪSŲ TEISES IR ĮSIPAREIGOJIMUS NAUDOJANTIS autobusutvarkarastis.lt (toliau Svetainė)
1. Informacijos saugojimas

1.1. Mes jokia forma ir jokiais būdais nekaupiame ir nesaugome informacijos, kuri yra ivedama svetainėje.

2. ATSAKOMYBĖS RIBOJIMAS IR GARANTIJOS

2.1. Ši svetainė yra tokia kokia yra, su galimomis klaidomis be jokių garantijų. Naudodamiesi šia svetaine Jūs patys prisiimate visą atsakomybe.

2.2. Mes neteikiame garantijų, kad šioje Svetainėje pateiktas Turinys yra teisingas ir tikslus.

2.3. Mes negarantuojame už Svetainės kokybę, patikimumą, tikslumą, ir Svetainės Turinį. Turinys pateiktas šioje Svetainėje yra tik informacinio pobūdžio ir neteikia jokių tikslių faktų.

2.4. Mes neatsakome už bet kokią Jūsų patirtą žąlą ar nuostolius, kurie galėjo atsirasti dėl Svetainės netikslumo, nepasiekiamumo ar saugumo spragų ar Jūsų pasikliovimo ir naudojimosi pateiktu Turiniu Svetainėje, kuris galėjo būti netikslus ir nekokybiškas, ar Jūsų pasikliovimo ir naudojimosi pateikta įmonių informacija, pateiktais įvertinimais, atsiliepimais, žemėlapiais ar Jūsų pačių padarytas išvadas ar priimtus sprendimus remiantis šia Svetaine ar Turiniu pateiktu šioje svetainėje.

2.5. Mes neprisiimame jokios atsakomybės ir neatsakome už pavyzdinius, šalutinius, baudžiamuosius, pasitikėjimo, pasikliovimo, netiesioginius ir/ar tiesioginius nuostolius, patirtą žalą, pelno netekimą, verslo nutrūkimą, reputacijos netekimą ar pažeidimą, informacijos ar duomenų nutekėjimą ar netekimą.

2.6. Jeigu patyrėte žalą ar nuostolius ar gavote netinkamos kokybės paslaugas ar netinkamos kokybės prekes ar patyrėte bet kokią kitą skriaudą, vienintelis dalykas ką jūs galite padaryti tai savo valia nebesinaudoti ir nebesilankyti šioje svetainėje.

3. KAIP SUSISIEKTI SU MUMIS

3.1 Jeigu norite susisieki su mumis, užduoti klausimą, pateikti pasiūlymą ar pareikšti pretenziją, prašome atsiųsti mums ilankytojas@gmail.com.

4. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

4.1. Mes bet kuriuo metu galime atnaujinti šias Taisykles. Atnaujintos Taisyklės bus pateiktos šiame puslapyje, todėl prašome laikas nuo laiko apsilankyti ir perskaityti taisykles. Taisyklių pakeitimai įsigalios nuo jų paskelbimo Svetainėje. Naudodamasis Paslaugomis ar Svetaine po to, kai įsigalios Taisyklių pakeitimai, Klientas patvirtina, kad jis susipažino su tokiais pakeitimais ir visiškai su jais sutinka.

4.2. Jeigu kuri nors šių Taisyklių nuostata prieštarauja įstatymams arba dėl kokios nors priežasties tampa dalinai arba visai negaliojančia, ji nedaro negaliojančiomis likusių Taisyklių nuostatų.

5. SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

5.1 Svetainė nenaudoja slapukų.