Šiauliai-Lygumai-Pakruojis
14:21 (P A T K P)
08:50 (P A T K P)
17:10 (P A T K P)
Pakruojis-Lygumai-Šiauliai
15:51 (A P)
07:29 (A P)
Šiauliai-Lygumai-Šiauliai
17:10 (A P)
Meškuičiai-Šiauliai; Naisiai-Šiauliai
17:16 (P A T K P)
Šiauliai-Lygumai per Vilūnaičius-Pakruojis
08:50 (A P)