Pakuonis-Prienų autobusų stotis
07:36 (P A T K P)
11:53 (P A T K P)
15:55 (P A T K P)
Aerodromas-Prienų autobusų stotis
07:35 (P A T P)
16:31 (P A T P)
Kėbliškiai-Prienų autobusų stotis
07:22 (P A T K P)
07:44 (P A T K P)
13:34 (P A T K P)
14:26 (P A T K P)
16:00 (P A T K P)
18:17 (P A T K P)