08:03 - Žemieji Svirnai
08:05 - Radiškio kryžkelė
08:09 - Šventupė
08:14 - Vidiškiai
08:17 - Mūšia
08:25 - Ukmergės autobusų stotis
08:29 - Kauno
08:35 - Laibiškiai
08:38 - Dainavos kryžkelė
08:42 - Bernotiškiai
08:47 - Pageležiai
08:50 - Aklasis ežeras
11:03 - Žemieji Svirnai
11:07 - Šventupė
11:10 - Vidiškiai
11:13 - Mūšia
11:25 - Ukmergės autobusų stotis
11:29 - Kauno
11:35 - Laibiškiai
11:38 - Dainavos kryžkelė
11:43 - Bernotiškiai
11:48 - Pageležiai
11:51 - Aklasis ežeras