11:00 - Šilutės autobusų stotis
11:12 - Žemaitkiemis II
11:18 - Saugos
11:26 - Vilkyčiai
11:33 - Priekulė
11:55 - Mokyklos
12:00 - Klaipėdos autobusų stotis
14:00 - Šilutės autobusų stotis
14:02 - K.Į.K.
14:05 - Traksėdžiai
14:07 - Traksėdžių sod.
14:09 - Rudynai
14:12 - Žemaitkiemis II
14:14 - Lapynai
14:16 - Bružai
14:20 - Saugos
14:23 - Montvydai
14:25 - Čiuteliai
14:29 - Vilkyčiai
14:31 - Šilininkai
14:35 - Priekulė
14:37 - Priekulės g.st.
14:39 - Lingiai
14:40 - Dercekliai
14:42 - Dituva
14:45 - Mickai
14:46 - Spengiai
14:49 - Dumpiai
15:10 - Klaipėdos autobusų stotis
06:10 - Šilutės autobusų stotis
06:16 - K.Į.K.
06:19 - Traksėdžiai
06:20 - Traksėdžių sod.
06:21 - Rudynai
06:23 - Žemaitkiemis II
06:24 - Lapynai
06:26 - Bružai
06:29 - Saugos
06:32 - Montvydai
06:33 - Čiuteliai
06:36 - Vilkyčiai
06:39 - Šilininkai
06:43 - Priekulė
06:45 - Priekulės g.st.
06:46 - Lingiai
06:47 - Dercekliai
06:48 - Dituva
06:50 - Mickai
06:51 - Spengiai
06:53 - Dumpiai
07:20 - Klaipėdos autobusų stotis
12:40 - Šilutės autobusų stotis
12:46 - K.Į.K.
12:49 - Traksėdžiai
12:50 - Traksėdžių sod.
12:51 - Rudynai
12:53 - Žemaitkiemis II
12:54 - Lapynai
12:56 - Bružai
12:59 - Saugos
13:02 - Montvydai
13:03 - Čiuteliai
13:06 - Vilkyčiai
13:09 - Šilininkai
13:13 - Priekulė
13:15 - Priekulės g.st.
13:16 - Lingiai
13:17 - Dercekliai
13:18 - Dituva
13:20 - Mickai
13:21 - Spengiai
13:23 - Dumpiai
13:50 - Klaipėdos autobusų stotis
14:00 - Šilutės autobusų stotis
14:06 - K.Į.K.
14:09 - Traksėdžiai
14:10 - Traksėdžių sod.
14:11 - Rudynai
14:13 - Žemaitkiemis II
14:14 - Lapynai
14:16 - Bružai
14:19 - Saugos
14:22 - Montvydai
14:23 - Čiuteliai
14:26 - Vilkyčiai
14:29 - Šilininkai
14:33 - Priekulė
14:35 - Priekulės g.st.
14:36 - Lingiai
14:37 - Dercekliai
14:38 - Dituva
14:40 - Mickai
14:41 - Spengiai
14:43 - Dumpiai
15:10 - Klaipėdos autobusų stotis
17:00 - Šilutės autobusų stotis
17:03 - K.Į.K.
17:07 - Traksėdžiai
17:09 - Traksėdžių sod.
17:10 - Rudynai
17:13 - Žemaitkiemis II
17:15 - Lapynai
17:17 - Bružai
17:20 - Saugos
17:23 - Montvydai
17:25 - Čiuteliai
17:28 - Vilkyčiai
17:32 - Šilininkai
17:35 - Priekulė
17:37 - Priekulės g.st.
17:39 - Lingiai
17:41 - Dercekliai
17:43 - Dituva
17:46 - Mickai
17:48 - Spengiai
17:52 - Dumpiai
18:15 - Klaipėdos autobusų stotis
10:05 - Šilutės autobusų stotis
10:23 - Saugos
10:31 - Vilkyčiai
10:38 - Priekulė
10:59 - Mokyklos
11:05 - Klaipėdos autobusų stotis
17:25 - Šilutės autobusų stotis
17:43 - Saugos
17:51 - Vilkyčiai
17:58 - Priekulė
18:20 - Mokyklos
18:25 - Klaipėdos autobusų stotis
09:15 - Šilutės autobusų stotis
09:22 - Traksėdžiai
09:28 - Žemaitkiemis II
09:35 - Saugos
09:43 - Vilkyčiai
09:51 - Priekulė
10:10 - Mokyklos
10:25 - Klaipėdos autobusų stotis
09:15 - Šilutės autobusų stotis
09:22 - Traksėdžiai
09:28 - Žemaitkiemis II
09:35 - Saugos
09:43 - Vilkyčiai
09:51 - Priekulė
10:10 - Mokyklos
10:15 - Klaipėdos autobusų stotis
11:00 - Šilutės autobusų stotis
11:12 - Žemaitkiemis II
11:18 - Saugos
11:26 - Vilkyčiai
11:33 - Priekulė
11:55 - Mokyklos
12:05 - Klaipėdos autobusų stotis