07:15 - Šiaulių autobusų stotis
07:22 - Turgus
07:41 - Kuršėnų autobusų stotis
07:54 - Raudėnai
08:02 - Tryškių kelias
08:30 - Telšių autobusų stotis
09:05 - Plungės autobusų stotis
09:22 - Aleksandravas
09:31 - Kartena
09:50 - Kretingos autobusų stotis
10:10 - Palangos autobusų stotis
10:25 - Miesto ligoninė
10:35 - Universiteto
10:50 - Klaipėdos autobusų stotis
17:00 - Šiaulių autobusų stotis
17:07 - Turgus
17:25 - Kuršėnų autobusų stotis
17:39 - Raudėnai
17:43 - Vadeikiai
17:47 - Tryškių kelias
18:15 - Telšių autobusų stotis
18:37 - Staneliai
18:45 - Plungės autobusų stotis
19:00 - Palūkščiai
19:04 - Aleksandravas
19:14 - Kartena
19:30 - Kretingos autobusų stotis
19:45 - Palangos autobusų stotis
20:00 - Miesto ligoninė
20:05 - Universiteto
20:10 - Klaipėdos autobusų stotis
13:25 - Šiaulių autobusų stotis
13:32 - Turgus
13:51 - Kuršėnų autobusų stotis
14:04 - Raudėnai
14:08 - Vadeikiai
14:12 - Tryškių kelias
14:40 - Telšių autobusų stotis
15:15 - Plungės autobusų stotis
15:28 - Palūkščiai
15:41 - Kartena
16:00 - Kretingos autobusų stotis
16:20 - Palangos autobusų stotis
16:40 - Miesto ligoninė
16:45 - Universiteto
16:50 - Klaipėdos autobusų stotis