04:45 - Švenčionių autobusų stotis
04:47 - Švenčionėlių g.
04:49 - Cirkliškis
04:50 - Modžiūnai
04:55 - Peršaukštis
05:00 - Sariai
05:03 - Juzina
05:05 - Šutai
05:08 - Belkiškė
05:10 - Svirkiškis
05:12 - Zalavas
05:13 - Vincentavas
05:15 - Pameronys
05:18 - Baliuliai
05:21 - Pavoverė I
05:22 - Pavoverė II
05:26 - Pabradė
05:28 - Pabradė
05:30 - Silniškiai
05:31 - Trakinė
05:32 - Čubeliai
05:38 - Sapiegiškės
05:40 - Jusinė
05:44 - Družiliai
05:45 - Rūžiškės
05:47 - Rudausiai
05:50 - Pailgė
05:52 - Miškiniai
05:54 - Raudondvaris
05:56 - Pakrauglė
05:58 - Girininkija
06:00 - Nemenčinė
06:02 - Kreivalaužiai
06:06 - Miškonys
06:10 - Antaviliai
06:12 - Šilas
06:15 - Antakalnio transporto mazgas
06:30 - Vilniaus autobusų stotis
05:45 - Švenčionių autobusų stotis
05:47 - Švenčionėlių g.
06:20 - Pabradė
07:15 - Vilniaus autobusų stotis
06:00 - Švenčionių autobusų stotis
06:02 - Švenčionėlių g.
06:05 - Cirkliškis
06:07 - Modžiūnai
06:10 - Peršaukštis
06:15 - Sariai
06:18 - Juzina
06:20 - Šutai
06:28 - Belkiškė
06:30 - Svirkiškis
06:32 - Zalavas
06:34 - Vincentavas
06:36 - Pameronys
06:40 - Baliuliai
06:44 - Pavoverė I
06:47 - Pavoverė II
06:50 - Pabradė
06:52 - Pabradė
06:53 - Silniškiai
06:54 - Trakinė
06:55 - Čubeliai
06:58 - Sapiegiškės
07:00 - Jusinė
07:04 - Družiliai
07:05 - Rūžiškės
07:07 - Rudausiai
07:10 - Pailgė
07:12 - Miškiniai
07:14 - Raudondvaris
07:16 - Pakrauglė
07:18 - Girininkija
07:20 - Nemenčinė
07:25 - Kreivalaužiai
07:28 - Miškonys
07:30 - Antaviliai
07:36 - Šilas
07:47 - Antakalnio transporto mazgas
08:01 - Vilniaus autobusų stotis
12:15 - Švenčionių autobusų stotis
12:17 - Švenčionėlių g.
12:20 - Cirkliškis
12:22 - Modžiūnai
12:25 - Peršaukštis
12:30 - Sariai
12:33 - Juzina
12:35 - Šutai
12:43 - Belkiškė
12:45 - Svirkiškis
12:47 - Zalavas
12:49 - Vincentavas
12:51 - Pameronys
12:55 - Baliuliai
12:59 - Pavoverė I
13:02 - Pavoverė II
13:05 - Pabradė
13:10 - Pabradė
13:12 - Silniškiai
13:14 - Trakinė
13:16 - Čubeliai
13:19 - Sapiegiškės
13:22 - Jusinė
13:25 - Družiliai
13:26 - Rūžiškės
13:27 - Rudausiai
13:30 - Pailgė
13:32 - Miškiniai
13:34 - Raudondvaris
13:36 - Pakrauglė
13:38 - Girininkija
13:40 - Nemenčinė
13:42 - Kreivalaužiai
13:47 - Miškonys
13:52 - Antaviliai
13:54 - Šilas
14:00 - Antakalnio transporto mazgas
14:15 - Vilniaus autobusų stotis
15:15 - Švenčionių autobusų stotis
15:17 - Švenčionėlių g.
15:20 - Cirkliškis
15:22 - Modžiūnai
15:25 - Peršaukštis
15:30 - Sariai
15:32 - Juzina
15:35 - Šutai
15:43 - Belkiškė
15:45 - Svirkiškis
15:47 - Zalavas
15:49 - Vincentavas
15:51 - Pameronys
15:55 - Baliuliai
15:59 - Pavoverė I
16:02 - Pavoverė II
16:05 - Pabradė
16:10 - Pabradė
16:12 - Silniškiai
16:14 - Trakinė
16:16 - Čubeliai
16:19 - Sapiegiškės
16:22 - Jusinė
16:25 - Družiliai
16:26 - Rūžiškės
16:27 - Rudausiai
16:30 - Pailgė
16:32 - Miškiniai
16:34 - Raudondvaris
16:36 - Pakrauglė
16:38 - Girininkija
16:40 - Nemenčinė
16:42 - Kreivalaužiai
16:47 - Miškonys
16:52 - Antaviliai
16:54 - Šilas
17:00 - Antakalnio transporto mazgas
17:15 - Vilniaus autobusų stotis
17:10 - Švenčionių autobusų stotis
17:12 - Švenčionėlių g.
17:15 - Cirkliškis
17:17 - Modžiūnai
17:20 - Peršaukštis
17:25 - Sariai
17:27 - Juzina
17:30 - Šutai
17:35 - Belkiškė
17:37 - Svirkiškis
17:39 - Zalavas
17:41 - Vincentavas
17:43 - Pameronys
17:47 - Baliuliai
17:51 - Pavoverė I
17:53 - Pavoverė II
17:55 - Pabradė
17:57 - Pabradė
17:58 - Silniškiai
17:59 - Trakinė
18:00 - Čubeliai
18:02 - Sapiegiškės
18:03 - Jusinė
18:05 - Družiliai
18:06 - Rūžiškės
18:07 - Rudausiai
18:10 - Pailgė
18:12 - Miškiniai
18:14 - Raudondvaris
18:16 - Pakrauglė
18:18 - Girininkija
18:20 - Nemenčinė
18:29 - Kreivalaužiai
18:31 - Miškonys
18:33 - Antaviliai
18:35 - Šilas
18:40 - Antakalnio transporto mazgas
18:45 - Vilniaus autobusų stotis
08:07 - Švenčionių autobusų stotis
08:19 - Sariai
08:29 - Zalavas
08:37 - Pavoverė
08:42 - Pabradė
08:55 - Pailgė
09:26 - Nemenčinės plentas
09:40 - Vilniaus autobusų stotis
10:57 - Švenčionių autobusų stotis
11:09 - Sariai
11:19 - Zalavas
11:27 - Pavoverė
11:32 - Pabradė
11:45 - Pailgė
12:16 - Nemenčinės plentas
12:30 - Vilniaus autobusų stotis
16:07 - Švenčionių autobusų stotis
16:19 - Sariai
16:29 - Zalavas
16:37 - Pavoverė
16:42 - Pabradė
16:55 - Pailgė
17:26 - Nemenčinės plentas
17:40 - Vilniaus autobusų stotis
18:07 - Švenčionių autobusų stotis
18:19 - Sariai
18:29 - Zalavas
18:37 - Pavoverė
18:42 - Pabradė
18:55 - Pailgė
19:26 - Nemenčinės plentas
19:40 - Vilniaus autobusų stotis
07:37 - Švenčionių autobusų stotis
07:49 - Sariai
07:59 - Zalavas
08:07 - Pavoverė
08:12 - Pabradė
08:25 - Pailgė
08:56 - Nemenčinės plentas
09:10 - Vilniaus autobusų stotis
09:07 - Švenčionių autobusų stotis
09:19 - Sariai
09:29 - Zalavas
09:37 - Pavoverė
09:42 - Pabradė
09:55 - Pailgė
10:26 - Nemenčinės plentas
10:40 - Vilniaus autobusų stotis
14:07 - Švenčionių autobusų stotis
14:19 - Sariai
14:29 - Zalavas
14:37 - Pavoverė
14:42 - Pabradė
14:55 - Pailgė
15:26 - Nemenčinės plentas
15:40 - Vilniaus autobusų stotis
19:07 - Švenčionių autobusų stotis
19:19 - Sariai
19:29 - Zalavas
19:37 - Pavoverė
19:42 - Pabradė
19:55 - Pailgė
20:26 - Nemenčinės plentas
20:40 - Vilniaus autobusų stotis
08:37 - Švenčionių autobusų stotis
08:51 - Sariai
08:59 - Zalavas
09:07 - Pavoverė
09:12 - Pabradė
09:56 - Nemenčinės plentas
10:10 - Vilniaus autobusų stotis
15:07 - Švenčionių autobusų stotis
15:21 - Sariai
15:29 - Zalavas
15:37 - Pavoverė
15:42 - Pabradė
16:26 - Nemenčinės plentas
16:40 - Vilniaus autobusų stotis
10:07 - Švenčionių autobusų stotis
10:19 - Sariai
10:29 - Zalavas
10:37 - Pavoverė
10:42 - Pabradė
11:26 - Nemenčinės plentas
11:40 - Vilniaus autobusų stotis
13:07 - Švenčionių autobusų stotis
13:19 - Sariai
13:29 - Zalavas
13:37 - Pavoverė
13:42 - Pabradė
14:26 - Nemenčinės plentas
14:40 - Vilniaus autobusų stotis