08:09 - Šventupė
08:14 - Vidiškiai
08:17 - Mūšia
08:25 - Ukmergės autobusų stotis
08:29 - Kauno
08:35 - Laibiškiai
08:38 - Dainavos kryžkelė
08:42 - Bernotiškiai
08:47 - Pageležiai
08:50 - Aklasis ežeras
08:54 - Ilgabradai
09:07 - Šventupė
09:10 - Vidiškiai
09:13 - Mūšia
09:25 - Ukmergės autobusų stotis
09:29 - Kauno
09:35 - Laibiškiai
09:38 - Dainavos kryžkelė
09:43 - Bernotiškiai
09:48 - Pageležiai
09:51 - Aklasis ežeras
09:54 - Ilgabradai
11:39 - Šventupė
11:42 - Vidiškiai
11:45 - Mūšia
12:00 - Ukmergės autobusų stotis
12:04 - Kauno
12:10 - Laibiškiai
12:13 - Dainavos kryžkelė
12:18 - Bernotiškiai
12:23 - Pageležiai
12:26 - Aklasis ežeras
12:29 - Ilgabradai
11:07 - Šventupė
11:10 - Vidiškiai
11:13 - Mūšia
11:25 - Ukmergės autobusų stotis
11:29 - Kauno
11:35 - Laibiškiai
11:38 - Dainavos kryžkelė
11:43 - Bernotiškiai
11:48 - Pageležiai
11:51 - Aklasis ežeras
11:54 - Ilgabradai