17:38 - Šlaitų g.
17:39 - Ramygalos g.
17:40 - Turgus
17:42 - Kęstučio aikštė
17:47 - Basanavičiaus
17:49 - Autoservisas
15:57 - Šlaitų g.
15:58 - Ramygalos g.
16:00 - Turgus
16:02 - Kęstučio aikštė
16:04 - Basanavičiaus
16:05 - Autoservisas