14:00 - Šilutės autobusų stotis
14:02 - K.Į.K.
14:05 - Traksėdžiai
06:10 - Šilutės autobusų stotis
06:16 - K.Į.K.
06:19 - Traksėdžiai
12:40 - Šilutės autobusų stotis
12:46 - K.Į.K.
12:49 - Traksėdžiai
14:06 - K.Į.K.
14:09 - Traksėdžiai
17:00 - Šilutės autobusų stotis
17:03 - K.Į.K.
17:07 - Traksėdžiai
09:15 - Šilutės autobusų stotis
09:22 - Traksėdžiai