17:10 - Šilutės autobusų stotis
17:21 - Juknaičiai
17:32 - Usėnai
17:38 - Stoniškiai
17:52 - Pagėgiai
17:55 - Mikytai
17:58 - Trakininkai
08:40 - Šilutės autobusų stotis
08:52 - Juknaičiai
09:02 - Žemaitkiemis I
09:04 - Usėnai
09:09 - Stoniškiai
09:20 - Pagėgiai
09:24 - Mikytai
09:27 - Trakininkai
16:15 - Šilutės autobusų stotis
16:27 - Juknaičiai
16:37 - Žemaitkiemis I
16:39 - Usėnai
16:44 - Stoniškiai
16:55 - Pagėgiai
16:59 - Mikytai
17:02 - Trakininkai
17:10 - Šilutės autobusų stotis
17:21 - Juknaičiai
17:32 - Usėnai
17:38 - Stoniškiai
17:52 - Pagėgiai
17:55 - Mikytai
17:58 - Trakininkai