14:20 Šilutės autobusų stotis,
14:30 Juknaičiai,
14:42 Usėnai,
14:49 Stoniškiai,
15:01 Pagėgiai,
15:04 Mikytai,
15:09 Lumpėnai,
15:16 Vilkyškiai,
15:23 Žukų kryžkelė,
15:33 Viešvilė,
15:45 Smalininkai,
16:00 Jurbarko autobusų stotis,
16:05 Rotuliai,
16:10 Skirsnemunė,
16:15 Vytėnai,
16:20 Kybartai,
16:22 Raudonė,
16:27 Graužėnai,
16:30 Veliuona,
16:37 Seredžius,
16:47 Vilkija,
17:05 Raudondvaris,
17:29 Kauno pilis,
17:45 Kauno autobusų stotis,
17:54 Kalniečių poliklinika,
18:27 Žiežmariai,
18:38 Elektrėnai,
18:49 Vievis,
19:07 Gariūnai,
19:11 Lazdynų ligoninė,
19:20 Vilniaus autobusų stotis,
02:15 Šilutės autobusų stotis,
02:22 Juknaičiai,
02:28 Žemaitkiemis I,
02:30 Usėnai,
02:34 Stoniškiai,
02:45 Pagėgiai,
02:48 Mikytai,
02:53 Lumpėnai,
03:00 Vilkyškiai,
03:08 Žukų kryžkelė,
03:18 Viešvilė,
03:30 Smalininkai,
03:45 Jurbarko autobusų stotis,
03:50 Rotuliai,
03:55 Skirsnemunė,
03:59 Vytėnai,
04:03 Kybartai,
04:05 Raudonė,
04:10 Graužėnai,
04:13 Veliuona,
04:18 Seredžius,
04:28 Vilkija,
04:35 Batniava,
04:45 Raudondvaris,
05:09 Kauno pilis,
05:30 Kauno autobusų stotis,
05:39 Kalniečių poliklinika,
06:02 Rumšiškės,
06:16 Žiežmariai,
06:27 Elektrėnai,
06:35 Vievis,
06:57 Gariūnai,
07:01 Lazdynų ligoninė,
07:10 Vilniaus autobusų stotis,
04:30 Šilutės autobusų stotis,
04:40 Juknaičiai,
04:47 Žemaitkiemis I,
04:49 Usėnai,
04:54 Stoniškiai,
05:05 Pagėgiai,
05:08 Mikytai,
05:13 Lumpėnai,
05:20 Vilkyškiai,
05:28 Žukų kryžkelė,
05:38 Viešvilė,
05:50 Smalininkai,
06:05 Jurbarko autobusų stotis,
06:10 Rotuliai,
06:15 Skirsnemunė,
06:19 Vytėnai,
06:23 Kybartai,
06:25 Raudonė,
06:30 Graužėnai,
06:33 Veliuona,
06:38 Seredžius,
06:48 Vilkija,
06:55 Batniava,
07:05 Raudondvaris,
07:29 Kauno pilis,
07:50 Kauno autobusų stotis,
07:59 Kalniečių poliklinika,
08:22 Rumšiškės,
08:36 Žiežmariai,
08:47 Elektrėnai,
08:55 Vievis,
09:17 Gariūnai,
09:21 Lazdynų ligoninė,
09:30 Vilniaus autobusų stotis,
11:00 Šilutės autobusų stotis,
11:07 Juknaičiai,
11:13 Žemaitkiemis I,
11:15 Usėnai,
11:19 Stoniškiai,
11:30 Pagėgiai,
11:33 Mikytai,
11:38 Lumpėnai,
11:45 Vilkyškiai,
11:53 Žukų kryžkelė,
12:03 Viešvilė,
12:15 Smalininkai,
12:30 Jurbarko autobusų stotis,
12:35 Rotuliai,
12:40 Skirsnemunė,
12:44 Vytėnai,
12:48 Kybartai,
12:50 Raudonė,
12:55 Graužėnai,
12:58 Veliuona,
13:03 Seredžius,
13:13 Vilkija,
13:20 Batniava,
13:30 Raudondvaris,
13:54 Kauno pilis,
14:15 Kauno autobusų stotis,
14:24 Kalniečių poliklinika,
14:47 Rumšiškės,
15:01 Žiežmariai,
15:12 Elektrėnai,
15:20 Vievis,
15:42 Gariūnai,
15:46 Lazdynų ligoninė,
15:55 Vilniaus autobusų stotis,