14:45 - Šilainių poliklinika
14:49 - Devintas fortas
15:14 - Vandžiogala
15:27 - Nociūnai
15:40 - Kėdainių autobusų stotis
15:52 - Dotnuva
15:58 - Akademija
16:03 - Mantviliškis
16:11 - Gudžiūnai
16:18 - Skėmiai
16:25 - Baisogala
16:45 - Šeduva
17:05 - Radviliškio autobusų stotis
17:22 - Vilkaviškio g.
17:25 - Geriatrijos centras
17:50 - Šiaulių autobusų stotis
17:57 - Turgus
18:20 - Kuršėnų autobusų stotis
15:35 - Šilainių poliklinika
15:39 - Devintas fortas
15:53 - Babtai
15:58 - Cinkiškiai
16:10 - Josvainiai
16:25 - Kėdainių autobusų stotis
16:37 - Dotnuva
16:42 - Akademija
16:46 - Mantviliškis
16:54 - Gudžiūnai
16:59 - Skėmiai
17:07 - Baisogala
17:25 - Šeduva
17:42 - Radviliškio autobusų stotis
17:57 - Vilkaviškio g.
18:00 - Geriatrijos centras
18:20 - Šiaulių autobusų stotis
18:27 - Turgus
18:32 - Kužiai
18:50 - Kuršėnų autobusų stotis
05:35 - Šilainių poliklinika
05:39 - Devintas fortas
05:53 - Babtai
05:58 - Cinkiškiai
06:06 - Maleikoniai
06:10 - Josvainiai
06:25 - Kėdainių autobusų stotis
06:37 - Dotnuva
06:43 - Akademija
06:48 - Mantviliškis
06:56 - Gudžiūnai
06:58 - Skamaičiai
07:01 - Skėmiai
07:05 - Girvalakiai
07:09 - Baisogala
07:24 - Šeduva
07:35 - Karčemos
07:45 - Radviliškio autobusų stotis
08:02 - Vilkaviškio g.
08:05 - Geriatrijos centras
08:25 - Šiaulių autobusų stotis
08:32 - Turgus
08:50 - Kuršėnų autobusų stotis
18:05 - Šilainių poliklinika
18:09 - Devintas fortas
18:23 - Babtai
18:28 - Cinkiškiai
18:40 - Josvainiai
18:55 - Kėdainių autobusų stotis
19:07 - Dotnuva
19:13 - Akademija
19:18 - Mantviliškis
19:26 - Gudžiūnai
19:31 - Skėmiai
19:39 - Baisogala
19:54 - Šeduva
20:05 - Karčemos
20:15 - Radviliškio autobusų stotis
20:32 - Vilkaviškio g.
20:35 - Geriatrijos centras
20:55 - Šiaulių autobusų stotis
21:02 - Turgus
21:08 - Kužiai
21:20 - Kuršėnų autobusų stotis
10:15 - Šilainių poliklinika
10:19 - Devintas fortas
10:33 - Babtai
10:38 - Cinkiškiai
10:46 - Maleikoniai
10:50 - Josvainiai
11:05 - Kėdainių autobusų stotis
11:17 - Dotnuva
11:23 - Akademija
11:28 - Mantviliškis
11:36 - Gudžiūnai
11:41 - Skėmiai
11:49 - Baisogala
12:04 - Šeduva
12:15 - Karčemos
12:25 - Radviliškio autobusų stotis
12:42 - Vilkaviškio g.
12:45 - Geriatrijos centras
13:05 - Šiaulių autobusų stotis
13:12 - Turgus
13:30 - Kuršėnų autobusų stotis