06:52 - Šilainių poliklinika
06:59 - Devintas fortas
07:13 - Babtai
07:18 - Cinkiškiai
07:21 - Bajėnai
07:24 - Kampai
07:26 - Maleikoniai
07:30 - Josvainiai
07:45 - Kėdainių autobusų stotis
07:57 - Dotnuva
08:03 - Akademija
08:08 - Mantviliškis
08:16 - Gudžiūnai
08:21 - Skėmiai
08:29 - Baisogala
08:49 - Šeduva
09:15 - Radviliškio autobusų stotis
09:32 - Vilkaviškio g.
09:34 - Geriatrijos centras
09:55 - Šiaulių autobusų stotis
10:00 - Centras
10:35 - Joniškio autobusų stotis
10:40 - Kalnelis