13:29 - Šilainių poliklinika
13:34 - Kauno pilis
13:50 - Kauno autobusų stotis
14:07 - Jonučiai
14:10 - Biblioteka
14:15 - Ilgakiemis
14:20 - Linksmakalnis
14:23 - Išlaužas
14:28 - Pakumprys
14:31 - Pabališkiai
14:34 - Strielčiai
14:45 - Prienų autobusų stotis
14:55 - Birštonas