10:40 Šiaulių autobusų stotis,
10:42 Aleksandrija,
10:47 Bertužiai,
10:48 Susivienijimas,
10:49 Kairiai,
10:50 Mokykla,
10:55 Šniūraičiai,
11:05 Kutiškiai,
11:10 Radviliškio autobusų stotis,
12:30 Šiaulių autobusų stotis,
12:32 Aleksandrija,
12:37 Bertužiai,
12:38 Susivienijimas,
12:39 Kairiai,
12:40 Mokykla,
12:45 Šniūraičiai,
12:55 Kutiškiai,
13:00 Radviliškio autobusų stotis,