20:37 - Šeduva
20:52 - Radviliškio autobusų stotis
21:09 - Vilkaviškio g.
21:11 - Geriatrijos centras
21:30 - Šiaulių autobusų stotis
21:31 - Turgus
21:42 - Kužiai
21:55 - Kuršėnų autobusų stotis
22:01 - Smurgiai
22:15 - Papilė
16:45 - Šeduva
17:05 - Radviliškio autobusų stotis
17:22 - Vilkaviškio g.
17:25 - Geriatrijos centras
17:50 - Šiaulių autobusų stotis
17:57 - Turgus
18:20 - Kuršėnų autobusų stotis
18:40 - Papilė
17:25 - Šeduva
17:42 - Radviliškio autobusų stotis
17:57 - Vilkaviškio g.
18:00 - Geriatrijos centras
18:20 - Šiaulių autobusų stotis
18:27 - Turgus
18:32 - Kužiai
18:50 - Kuršėnų autobusų stotis
18:58 - Smurgiai
19:15 - Papilė
07:24 - Šeduva
07:35 - Karčemos
07:45 - Radviliškio autobusų stotis
08:02 - Vilkaviškio g.
08:05 - Geriatrijos centras
08:25 - Šiaulių autobusų stotis
08:32 - Turgus
08:50 - Kuršėnų autobusų stotis
09:14 - Papilė
19:54 - Šeduva
20:05 - Karčemos
20:15 - Radviliškio autobusų stotis
20:32 - Vilkaviškio g.
20:35 - Geriatrijos centras
20:55 - Šiaulių autobusų stotis
21:02 - Turgus
21:08 - Kužiai
21:20 - Kuršėnų autobusų stotis
21:41 - Papilė
12:04 - Šeduva
12:15 - Karčemos
12:25 - Radviliškio autobusų stotis
12:42 - Vilkaviškio g.
12:45 - Geriatrijos centras
13:05 - Šiaulių autobusų stotis
13:12 - Turgus
13:30 - Kuršėnų autobusų stotis
13:54 - Papilė
14:01 - Šeduva
14:20 - Radviliškio autobusų stotis
14:38 - Vilkaviškio g.
14:40 - Geriatrijos centras
14:55 - Šiaulių autobusų stotis
14:58 - Turgus
15:25 - Kuršėnų autobusų stotis
15:45 - Papilė