16:03 - Šalnos
16:05 - Gaiveniai
16:25 - Ukmergės autobusų stotis
16:40 - Krikštėnai
17:12 - Fabijoniškės
17:19 - Gedimino prospektas
17:23 - Žemaitės
06:08 - Šalnos
06:10 - Gaiveniai
06:25 - Ukmergės autobusų stotis
06:40 - Krikštėnai
07:17 - J. Baltrušaičio
07:21 - Gedimino prospektas
07:24 - Žemaitės
12:43 - Šalnos
12:45 - Gaiveniai
13:00 - Ukmergės autobusų stotis
13:15 - Krikštėnai
13:52 - J. Baltrušaičio
13:56 - Gedimino prospektas
13:59 - Žemaitės
08:42 - Šalnos
08:45 - Gaiveniai
09:00 - Ukmergės autobusų stotis
09:55 - J. Baltrušaičio
10:03 - Žemaitės