08:00 - Šakiai
08:15 - Valenčiūnai
08:20 - Žygėnai
08:27 - Kiduliai
09:00 - Jurbarko autobusų stotis
09:05 - Kalnėnai
09:11 - Pašventys
09:15 - Smalininkai
09:20 - Užbaliai
09:24 - Išdagai
09:30 - Viešvilė
09:34 - Jūrava
09:39 - Žukų kryžkelė
09:43 - Mociškiai
09:47 - Vilkyškiai
09:52 - Palumpiai
09:54 - Lumpėnai
09:57 - Trakininkai
10:00 - Mikytai
10:10 - Pagėgiai
10:21 - Stoniškiai
10:26 - Usėnai
10:39 - Juknaičiai
11:00 - Šilutės autobusų stotis
11:12 - Žemaitkiemis II
11:18 - Saugos
11:26 - Vilkyčiai
11:33 - Priekulė
11:55 - Mokyklos
07:00 - Šakiai
07:05 - Kumpupiai
07:08 - Ritiniai
07:09 - Draustinė
07:12 - Valenčiūnai
07:17 - Žygėnai
07:23 - Kiduliai
07:30 - Jurbarko autobusų stotis
07:41 - Smalininkai
07:49 - Išdagai
07:53 - Viešvilė
08:03 - Žukų kryžkelė
08:07 - Mociškiai
08:12 - Vilkyškiai
08:17 - Palumpiai
08:19 - Lumpėnai
08:22 - Trakininkai
08:25 - Mikytai
08:30 - Pagėgiai
08:40 - Stoniškiai
08:45 - Usėnai
08:48 - Žemaitkiemis I
08:58 - Juknaičiai
09:15 - Šilutės autobusų stotis
09:22 - Traksėdžiai
09:28 - Žemaitkiemis II
09:35 - Saugos
09:43 - Vilkyčiai
09:51 - Priekulė
10:10 - Mokyklos
07:00 - Šakiai
07:05 - Kumpupiai
07:08 - Ritiniai
07:09 - Draustinė
07:12 - Valenčiūnai
07:17 - Žygėnai
07:23 - Kiduliai
07:30 - Jurbarko autobusų stotis
07:41 - Smalininkai
07:49 - Išdagai
07:53 - Viešvilė
08:03 - Žukų kryžkelė
08:07 - Mociškiai
08:12 - Vilkyškiai
08:17 - Palumpiai
08:19 - Lumpėnai
08:22 - Trakininkai
08:25 - Mikytai
08:30 - Pagėgiai
08:40 - Stoniškiai
08:45 - Usėnai
08:48 - Žemaitkiemis I
08:58 - Juknaičiai
09:15 - Šilutės autobusų stotis
09:22 - Traksėdžiai
09:28 - Žemaitkiemis II
09:35 - Saugos
09:43 - Vilkyčiai
09:51 - Priekulė
10:10 - Mokyklos
08:00 - Šakiai
08:15 - Valenčiūnai
08:20 - Žygėnai
08:27 - Kiduliai
09:00 - Jurbarko autobusų stotis
09:05 - Kalnėnai
09:11 - Pašventys
09:15 - Smalininkai
09:20 - Užbaliai
09:24 - Išdagai
09:30 - Viešvilė
09:34 - Jūrava
09:39 - Žukų kryžkelė
09:43 - Mociškiai
09:47 - Vilkyškiai
09:52 - Palumpiai
09:54 - Lumpėnai
09:57 - Trakininkai
10:00 - Mikytai
10:10 - Pagėgiai
10:21 - Stoniškiai
10:26 - Usėnai
10:39 - Juknaičiai
11:00 - Šilutės autobusų stotis
11:12 - Žemaitkiemis II
11:18 - Saugos
11:26 - Vilkyčiai
11:33 - Priekulė
11:55 - Mokyklos