04:59 - Ąžuolpamūšė
05:10 - Pasvalio autobusų stotis
05:24 - Pumpėnai
05:28 - Sereikoniai
05:34 - Gegužinė
05:46 - Alyvų g.
05:48 - Ligoninė
05:55 - Panevėžio autobusų stotis
05:58 - Autobusų parkas
06:03 - Šilagalys
06:07 - Šilaičių kapinės
06:20 - Ramygala
06:30 - Truskava
06:37 - Būdai I
06:40 - Lančiūnava
06:42 - Stasinė
06:44 - Stebuliai
06:46 - Skerdikai
06:48 - Aristava
06:57 - Centras
07:05 - Kėdainių autobusų stotis
07:15 - Josvainiai
07:27 - Cinkiškiai
07:32 - Babtai
07:59 - Ąžuolpamūšė
08:10 - Pasvalio autobusų stotis
08:16 - Talačkoniai
08:24 - Pumpėnai
08:28 - Sereikoniai
08:34 - Gegužinė
08:46 - Alyvų g.
08:48 - Ligoninė
09:00 - Panevėžio autobusų stotis
09:03 - Autobusų parkas
09:11 - Šilagalys
09:16 - Šilaičių kapinės
09:29 - Ramygala
09:39 - Truskava
09:47 - Lančiūnava
09:49 - Stasinė
10:02 - Centras
10:10 - Kėdainių autobusų stotis
10:20 - Josvainiai
10:32 - Cinkiškiai
10:37 - Babtai
11:19 - Ąžuolpamūšė
11:30 - Pasvalio autobusų stotis
11:36 - Talačkoniai
11:44 - Pumpėnai
11:48 - Sereikoniai
11:54 - Gegužinė
12:06 - Alyvų g.
12:08 - Ligoninė
12:20 - Panevėžio autobusų stotis
12:23 - Autobusų parkas
12:31 - Šilagalys
12:36 - Šilaičių kapinės
12:49 - Ramygala
12:59 - Truskava
13:07 - Lančiūnava
13:09 - Stasinė
13:22 - Centras
13:30 - Kėdainių autobusų stotis
13:40 - Josvainiai
13:52 - Cinkiškiai
13:57 - Babtai