08:51 - Ąžuolpamūšė
08:55 - Papyvesiai
09:05 - Pasvalio autobusų stotis
09:12 - Talačkoniai
09:17 - Kalnas
09:23 - Pumpėnai
09:28 - Sereikoniai
09:34 - Gegužinė
09:47 - Alyvų g.
09:48 - Ligoninė
10:00 - Panevėžio autobusų stotis
10:02 - Autobusų parkas
06:13 - Ąžuolpamūšė
06:16 - Papyvesiai
06:25 - Pasvalio autobusų stotis
06:32 - Talačkoniai
06:37 - Kalnas
06:43 - Pumpėnai
06:48 - Sereikoniai
06:53 - Gegužinė
07:06 - Alyvų g.
07:08 - Ligoninė
07:20 - Panevėžio autobusų stotis
07:23 - Autobusų parkas
15:57 - Ąžuolpamūšė
16:00 - Papyvesiai
16:15 - Pasvalio autobusų stotis
16:22 - Talačkoniai
16:27 - Kalnas
16:33 - Pumpėnai
16:38 - Sereikoniai
16:43 - Gegužinė
16:56 - Alyvų g.
16:58 - Ligoninė
17:10 - Panevėžio autobusų stotis
17:13 - Autobusų parkas
04:59 - Ąžuolpamūšė
05:10 - Pasvalio autobusų stotis
05:24 - Pumpėnai
05:28 - Sereikoniai
05:34 - Gegužinė
05:46 - Alyvų g.
05:48 - Ligoninė
05:55 - Panevėžio autobusų stotis
05:58 - Autobusų parkas
07:59 - Ąžuolpamūšė
08:10 - Pasvalio autobusų stotis
08:16 - Talačkoniai
08:24 - Pumpėnai
08:28 - Sereikoniai
08:34 - Gegužinė
08:46 - Alyvų g.
08:48 - Ligoninė
09:00 - Panevėžio autobusų stotis
09:03 - Autobusų parkas
11:19 - Ąžuolpamūšė
11:30 - Pasvalio autobusų stotis
11:36 - Talačkoniai
11:44 - Pumpėnai
11:48 - Sereikoniai
11:54 - Gegužinė
12:06 - Alyvų g.
12:08 - Ligoninė
12:20 - Panevėžio autobusų stotis
12:23 - Autobusų parkas