06:45 Zarasų autobusų stotis,
06:55 Jaktiškės,
06:57 Minauka,
07:00 Bachmatai,
07:04 Šauliai I,
07:06 Kopūstinė,
07:10 Pasodė,
14:45 Zarasų autobusų stotis,
14:55 Jaktiškės,
14:57 Minauka,
15:00 Bachmatai,
15:04 Šauliai I,
15:06 Kopūstinė,
15:10 Pasodė,