11:42 - Vyžuonėliai
11:46 - Naujasodis
11:54 - Ligoninė
12:00 - Utenos autobusų stotis
18:47 - Vyžuonėliai
18:51 - Naujasodis
18:59 - Ligoninė
19:05 - Utenos autobusų stotis
08:21 - Vyžuonėliai
08:25 - Naujasodis
08:29 - Ligoninė
08:45 - Utenos autobusų stotis
17:21 - Vyžuonėliai
17:25 - Naujasodis
17:29 - Ligoninė
17:45 - Utenos autobusų stotis
08:29 - Vyžuonėliai
08:31 - Naujasodis
08:35 - Utenos autobusų stotis