09:36 - Visalaukė
09:38 - Pociūnai
09:40 - Pivoriūnai
09:42 - Rudokai
09:44 - Smailiai
09:48 - Bijutiškis
09:50 - Žiediškė
09:53 - Bebrusai
09:55 - Jaurai
10:05 - Molėtų autobusų stotis
10:20 - Suginčiai
10:28 - Bulinskiai
10:33 - Narkūnai
10:55 - Utenos autobusų stotis
10:59 - Naujasodis
11:06 - Vyžuonų sankr.
11:19 - Svėdasai
11:33 - Jurkštai
12:00 - Kupiškio autobusų stotis
12:13 - Gyvakarai
12:17 - Salamiestis
12:27 - Ramongaliai
12:31 - Vabalninkas
12:37 - Mieliūnai
12:48 - Kratiškiai I
13:03 - Kęstučio
15:44 - Visalaukė
15:48 - Pociūnai
15:52 - Rudokai
15:55 - Smailiai
16:00 - Bijutiškis
16:02 - Žiediškė
16:07 - Bebrusai
16:20 - Molėtų autobusų stotis
16:35 - Suginčiai
17:00 - Utenos autobusų stotis
17:04 - Naujasodis
17:12 - Vyžuonų sankr.
17:26 - Svėdasai
17:34 - Aluotos
17:44 - Jurkštai
17:55 - Šepeta
18:07 - Kupiškio autobusų stotis
18:21 - Gyvakarai
18:25 - Salamiestis
18:35 - Ramongaliai
18:38 - Vabalninkas
18:44 - Mieliūnai
18:55 - Kratiškiai I
19:08 - Kęstučio