18:35 Vilniaus autobusų stotis,
18:50 Ateities,
18:53 Molėtų plentas,
19:17 Žemaitėliai,
19:21 Visalaukė,
19:29 Smailiai,
19:33 Bijutiškis,
19:38 Bebrusai,
19:50 Molėtų autobusų stotis,
20:05 Suginčiai,
20:35 Utenos autobusų stotis,
20:39 Naujasodis,
20:47 Vyžuonų sankr.,
21:00 Svėdasai,
21:07 Aluotos,
21:18 Jurkštai,
21:31 Šepeta,
21:40 Kupiškio autobusų stotis,