10:35 Vilniaus autobusų stotis,
10:50 Gariūnai,
11:55 Devintas fortas,
13:15 Kryžkalnio autobusų stotis,
14:25 Mokyklos,
14:40 Klaipėdos autobusų stotis,
12:40 Vilniaus autobusų stotis,
12:55 Gariūnai,
14:00 Devintas fortas,
15:20 Kryžkalnio autobusų stotis,
16:30 Mokyklos,
16:45 Klaipėdos autobusų stotis,
16:00 Vilniaus autobusų stotis,
16:15 Gariūnai,
17:20 Devintas fortas,
18:40 Kryžkalnio autobusų stotis,
19:50 Mokyklos,
20:05 Klaipėdos autobusų stotis,
12:00 Vilniaus autobusų stotis,
12:14 Gariūnai,
12:18 Grigiškės,
12:34 Vievis,
12:42 Elektrėnai,
12:53 Žiežmariai,
13:00 Antakalnis,
13:22 Kalniečių poliklinika,
13:28 Utenos g.,
13:55 Kauno autobusų stotis,
14:14 Raudondvaris,
14:32 Vilkija,
14:42 Seredžius,
14:49 Veliuona,
14:53 Graužėnai,
14:58 Raudonė,
15:00 Kybartai,
15:06 Vytėnai,
15:11 Skirsnemunė,
15:17 Rotuliai,
15:30 Jurbarko autobusų stotis,
15:42 Smalininkai,
15:55 Viešvilė,
16:06 Žukų kryžkelė,
16:15 Vilkyškiai,
16:23 Lumpėnai,
16:30 Mikytai,
16:35 Pagėgiai,
16:45 Rukai,
16:48 Stoniškiai,
16:55 Usėnai,
17:07 Juknaičiai,
17:25 Šilutės autobusų stotis,
17:43 Saugos,
17:51 Vilkyčiai,
17:58 Priekulė,
18:20 Mokyklos,
18:25 Klaipėdos autobusų stotis,
06:00 Vilniaus autobusų stotis,
06:13 Gariūnai,
07:15 Devintas fortas,
08:35 Kryžkalnio autobusų stotis,
09:46 Mokyklos,
09:50 Klaipėdos autobusų stotis,
07:50 Vilniaus autobusų stotis,
08:03 Gariūnai,
08:30 Elektrėnai,
09:10 Devintas fortas,
10:30 Kryžkalnio autobusų stotis,
11:41 Mokyklos,
11:45 Klaipėdos autobusų stotis,
11:35 Vilniaus autobusų stotis,
11:48 Gariūnai,
12:50 Devintas fortas,
14:05 Kryžkalnio autobusų stotis,
15:16 Mokyklos,
15:20 Klaipėdos autobusų stotis,
06:40 Vilniaus autobusų stotis,
06:50 Gariūnai,
06:55 Grigiškės,
07:11 Vievis,
07:22 Elektrėnai,
07:33 Žiežmariai,
07:47 Rumšiškės,
08:05 Kalniečių poliklinika,
08:10 Utenos g.,
08:25 Kauno autobusų stotis,
08:38 Šilainių poliklinika,
08:44 Devintas fortas,
08:59 Babtai,
09:04 Cinkiškiai,
09:22 Ariogala,
09:40 Girkalnis,
09:55 Raseinių autobusų stotis,
10:12 Viduklės girininkija,
10:23 Nemakščiai,
10:35 Kryžkalnio autobusų stotis,
10:52 Kaltinėnai,
11:06 Laukuva,
11:28 Rietavas,
11:41 Endriejavas,
11:54 Vėžaičiai,
12:00 Gargždų autobusų stotis,
12:21 Mokyklos,
12:25 Klaipėdos autobusų stotis,