08:30 Vilniaus autobusų stotis,
08:45 Gariūnai,
09:12 Elektrėnai,
09:45 Kalniečių poliklinika,
09:52 Utenos g.,
10:10 Kauno autobusų stotis,
13:05 Vilniaus autobusų stotis,
13:20 Gariūnai,
14:15 Kalniečių poliklinika,
14:22 Utenos g.,
14:40 Kauno autobusų stotis,
10:30 Vilniaus autobusų stotis,
10:44 Gariūnai,
10:47 Grigiškės,
10:57 Lazdėnai,
11:05 Vievis,
11:17 Elektrėnai,
11:22 Mijaugonys,
11:25 Gilučių kr.,
11:30 Žaslių geležinkelio stotis,
11:36 Žasliai,
11:42 Stabintiškės,
11:44 Paukščiai,
11:47 Surveliai,
11:49 Butkūnai,
11:52 Zūbiškės,
11:56 Putriškės,
11:59 Gegužinė,
12:02 Senoji Gegužinė,
12:04 Tartokas,
12:08 Sodai Neris,
12:10 Ruklos kaimas,
12:14 Ruklos seniūnija,
12:19 Kamšalai,
12:23 Centras,
12:30 Jonavos autobusų stotis,
12:50 Kauno oro uostas,
13:02 Kalniečių poliklinika,
13:08 Utenos g.,
13:15 Kauno autobusų stotis,
17:25 Vilniaus autobusų stotis,
17:39 Gariūnai,
17:42 Grigiškės,
17:52 Lazdėnai,
18:00 Vievis,
18:12 Elektrėnai,
18:17 Mijaugonys,
18:20 Gilučių kr.,
18:25 Žaslių geležinkelio stotis,
18:31 Žasliai,
18:37 Stabintiškės,
18:39 Paukščiai,
18:42 Surveliai,
18:44 Butkūnai,
18:47 Zūbiškės,
18:51 Putriškės,
18:54 Gegužinė,
18:57 Senoji Gegužinė,
18:59 Tartokas,
19:03 Sodai Neris,
19:05 Ruklos kaimas,
19:09 Ruklos seniūnija,
19:14 Kamšalai,
19:18 Centras,
19:25 Jonavos autobusų stotis,
19:45 Kauno oro uostas,
19:57 Kalniečių poliklinika,
20:03 Utenos g.,
20:10 Kauno autobusų stotis,
09:05 Vilniaus autobusų stotis,
09:19 Gariūnai,
09:47 Elektrėnai,
10:20 Kalniečių poliklinika,
10:27 Utenos g.,
10:35 Kauno autobusų stotis,
15:50 Vilniaus autobusų stotis,
16:04 Gariūnai,
16:08 Grigiškės,
16:24 Vievis,
16:33 Elektrėnai,
16:46 Žiežmariai,
16:56 Rumšiškės,
17:10 Kalniečių poliklinika,
17:17 Utenos g.,
17:25 Kauno autobusų stotis,
19:20 Vilniaus autobusų stotis,
19:34 Gariūnai,
19:38 Grigiškės,
19:54 Vievis,
20:03 Elektrėnai,
20:16 Žiežmariai,
20:26 Rumšiškės,
20:40 Kalniečių poliklinika,
20:47 Utenos g.,
20:55 Kauno autobusų stotis,
10:40 Vilniaus autobusų stotis,
11:20 Trakai,
11:35 Strėva,
11:41 Mackantiškės,
11:47 Aukštadvaris,
11:52 Karapolis,
11:55 Jogalina,
11:58 Lelionys,
12:03 Stakliškės,
12:05 Stakliškių pav.,
12:10 Pikelionys,
12:16 Jieznas,
12:24 Geležūnai,
12:32 Birštonas,
12:50 Prienų autobusų stotis,
13:00 Vartai,
13:05 Naujoji Ūta,
13:12 Igliauka,
13:18 Igliškėliai,
13:26 Patašinė,
13:40 Marijampolės autobusų stotis,
13:41 J. Dailidės g.,
13:50 Gižų pieninė,
13:55 Antupiai,
14:10 Vilkaviškio autobusų stotis,
14:15 Pervaža,
14:19 Klausučiai,
14:22 Žalioji,
14:26 Juozapavas,
14:29 Kataučizna,
14:35 K.Naumiestis,
14:39 Būbleliai,
14:43 Keturnaujiena,
14:50 Sintautai,
14:54 Išdagiai,
15:15 Šakiai,
15:20 Valiuliai,
15:24 Lukšiai,
15:27 Zypliai,
15:31 Liepalotai,
15:36 Gerdžiai,
15:39 Agurkiškė,
15:42 Jančiai,
15:45 Lekėčiai,
15:48 Lekėčių miestelis,
15:53 1-asis Kuras,
15:56 Altoniškiai,
16:02 Zapyškis,
16:05 Gaižėnėliai,
16:15 Akademijos miestelis,
16:24 Vytauto Didžiojo tiltas,
16:40 Kauno autobusų stotis,
14:00 Vilniaus autobusų stotis,
14:13 Gariūnai,
14:42 Elektrėnai,
15:20 Kalniečių poliklinika,
15:25 Utenos g.,
15:30 Kauno autobusų stotis,
07:55 Vilniaus autobusų stotis,
08:08 Gariūnai,
09:10 Kalniečių poliklinika,
09:15 Utenos g.,
09:20 Kauno autobusų stotis,
17:30 Vilniaus autobusų stotis,
17:43 Gariūnai,
18:12 Elektrėnai,
18:50 Kalniečių poliklinika,
18:55 Utenos g.,
19:00 Kauno autobusų stotis,
18:40 Vilniaus autobusų stotis,
18:53 Gariūnai,
18:58 Grigiškės,
19:13 Vievis,
19:22 Elektrėnai,
19:33 Žiežmariai,
19:46 Rumšiškės,
20:05 Kalniečių poliklinika,
20:10 Utenos g.,
20:15 Kauno autobusų stotis,
21:10 Vilniaus autobusų stotis,
21:23 Gariūnai,
21:28 Grigiškės,
21:43 Vievis,
21:52 Elektrėnai,
22:03 Žiežmariai,
22:30 Kalniečių poliklinika,
22:35 Utenos g.,
22:40 Kauno autobusų stotis,
10:15 Vilniaus autobusų stotis,
10:28 Gariūnai,
10:33 Grigiškės,
10:49 Vievis,
10:57 Elektrėnai,
11:08 Žiežmariai,
11:14 Antakalnis,
11:40 Kalniečių poliklinika,
11:45 Utenos g.,
11:50 Kauno autobusų stotis,
11:30 Vilniaus autobusų stotis,
11:43 Gariūnai,
11:48 Grigiškės,
12:04 Vievis,
12:12 Elektrėnai,
12:23 Žiežmariai,
12:36 Rumšiškės,
12:55 Kalniečių poliklinika,
13:00 Utenos g.,
13:05 Kauno autobusų stotis,
16:35 Vilniaus autobusų stotis,
16:48 Gariūnai,
16:53 Grigiškės,
17:09 Vievis,
17:17 Elektrėnai,
17:28 Žiežmariai,
18:00 Kalniečių poliklinika,
18:05 Utenos g.,
18:10 Kauno autobusų stotis,
20:15 Vilniaus autobusų stotis,
20:28 Gariūnai,
20:33 Grigiškės,
20:49 Vievis,
20:57 Elektrėnai,
21:08 Žiežmariai,
21:40 Kalniečių poliklinika,
21:45 Utenos g.,
21:50 Kauno autobusų stotis,
13:20 Vilniaus autobusų stotis,
13:35 Gariūnai,
14:02 Elektrėnai,
14:35 Kalniečių poliklinika,
14:42 Utenos g.,
15:00 Kauno autobusų stotis,
17:15 Vilniaus autobusų stotis,
17:30 Gariūnai,
17:49 Vievis,
17:58 Elektrėnai,
18:05 Strošiūnai,
18:10 Žiežmariai,
18:22 Rumšiškės,
18:35 Kalniečių poliklinika,
18:42 Utenos g.,
19:00 Kauno autobusų stotis,
20:40 Vilniaus autobusų stotis,
20:55 Gariūnai,
21:12 Vievis,
21:22 Elektrėnai,
21:33 Žiežmariai,
21:55 Kalniečių poliklinika,
22:02 Utenos g.,
22:10 Kauno autobusų stotis,