08:50 - Vilniaus autobusų stotis
09:06 - Ateities
09:09 - Molėtų plentas
09:27 - Radžiuliai
09:29 - Naujasodžia
18:50 - Vilniaus autobusų stotis
19:04 - Ateities
19:08 - Molėtų plentas
19:16 - Pranciškonys
19:18 - Varniškės
19:20 - Radžiuliai
19:22 - Naujasodžia