12:34 - Vievis
12:42 - Elektrėnai
12:53 - Žiežmariai
13:00 - Antakalnis
13:22 - Kalniečių poliklinika
13:28 - Utenos g.
13:55 - Kauno autobusų stotis
14:14 - Raudondvaris
10:01 - Vievis
10:12 - Elektrėnai
10:23 - Žiežmariai
10:37 - Rumšiškės
10:55 - Kalniečių poliklinika
11:00 - Utenos g.
11:20 - Kauno autobusų stotis
11:39 - Raudondvaris
07:31 - Vievis
07:42 - Elektrėnai
07:53 - Žiežmariai
08:25 - Kalniečių poliklinika
08:30 - Utenos g.
08:45 - Kauno autobusų stotis
09:07 - Raudondvaris
11:36 - Vievis
11:43 - Elektrėnai
11:54 - Žiežmariai
12:08 - Rumšiškės
12:30 - Kalniečių poliklinika
12:35 - Utenos g.
12:55 - Kauno autobusų stotis
13:20 - Raudondvaris
14:51 - Vievis
14:58 - Elektrėnai
15:09 - Žiežmariai
15:23 - Rumšiškės
15:45 - Kalniečių poliklinika
15:50 - Utenos g.
16:10 - Kauno autobusų stotis
16:35 - Raudondvaris
18:36 - Vievis
18:43 - Elektrėnai
18:54 - Žiežmariai
19:08 - Rumšiškės
19:30 - Kalniečių poliklinika
19:35 - Utenos g.
19:55 - Kauno autobusų stotis
20:20 - Raudondvaris