06:20 Varėnos autobusų stotis,
06:28 Barčiai,
06:30 Kol. sodai,
06:32 Čepelūnų kr.,
06:35 Vydeniai,
06:38 Ryliškės,
06:41 Kijučiai,
06:43 Kijučių kapai,
06:46 Kijutiškės,
06:50 Kriviliai,
06:53 Papiškės,
06:55 Strėžiūnai,
14:25 Varėnos autobusų stotis,
14:33 Barčiai,
14:35 Kol. sodai,
14:37 Čepelūnų kr.,
14:40 Vydeniai,
14:45 Ryliškės,
14:47 Kijučiai,
14:49 Kijučių kapai,
14:52 Kijutiškės,
14:55 Kriviliai,
14:58 Papiškės,
15:00 Strėžiūnai,