16:37 - Utenos g.
17:00 - Kauno autobusų stotis
17:15 - Šilainių poliklinika
17:18 - Devintas fortas
17:32 - Babtai
17:38 - Cinkiškiai
17:48 - Lesčiai
17:55 - Ariogala
18:02 - Verėduva
18:10 - Girkalnis
18:25 - Raseinių autobusų stotis
18:35 - Sujainiai
18:40 - Viduklės girininkija
18:45 - Virgainiai