18:30 - Ukmergės autobusų stotis
18:34 - Senas paštas
18:41 - Dainavos kryžkelė
18:50 - Pageležiai
18:57 - Markutiškiai
19:10 - Jonavos autobusų stotis
19:30 - Kauno oro uostas
19:40 - Kalniečių poliklinika
19:47 - Utenos g.
20:05 - Kauno autobusų stotis
17:55 - Ukmergės autobusų stotis
17:59 - Senas paštas
18:04 - Laibiškiai
18:06 - Dainavos kryžkelė
18:15 - Pageležiai
18:23 - Markutiškiai
18:35 - Jonavos autobusų stotis
18:55 - Kauno oro uostas
19:05 - Kalniečių poliklinika
19:12 - Utenos g.
19:30 - Kauno autobusų stotis
07:00 - Ukmergės autobusų stotis
07:04 - Kauno
07:11 - Dainavos kryžkelė
07:20 - Pageležiai
07:40 - Jonavos autobusų stotis
08:00 - Kauno oro uostas
08:10 - Kalniečių poliklinika
08:20 - Utenos g.
08:25 - Kauno autobusų stotis
14:00 - Ukmergės autobusų stotis
14:04 - Kauno
14:11 - Dainavos kryžkelė
14:20 - Pageležiai
14:40 - Jonavos autobusų stotis
15:00 - Kauno oro uostas
15:10 - Kalniečių poliklinika
15:20 - Utenos g.
15:25 - Kauno autobusų stotis
07:55 - Ukmergės autobusų stotis
07:59 - Senas paštas
08:06 - Dainavos kryžkelė
08:15 - Pageležiai
08:23 - Markutiškiai
08:35 - Jonavos autobusų stotis
08:55 - Kauno oro uostas
09:09 - Kalniečių poliklinika
09:14 - Utenos g.
09:25 - Kauno autobusų stotis
15:55 - Ukmergės autobusų stotis
15:59 - Senas paštas
16:06 - Dainavos kryžkelė
16:15 - Pageležiai
16:23 - Markutiškiai
16:35 - Jonavos autobusų stotis
16:55 - Kauno oro uostas
17:09 - Kalniečių poliklinika
17:14 - Utenos g.
17:30 - Kauno autobusų stotis
08:25 - Ukmergės autobusų stotis
08:29 - Kauno
08:35 - Laibiškiai
08:38 - Dainavos kryžkelė
08:42 - Bernotiškiai
08:47 - Pageležiai
08:50 - Aklasis ežeras
08:54 - Ilgabradai
08:57 - Markutiškiai
09:03 - Jadvygava
09:15 - Jonavos autobusų stotis
09:39 - Kauno oro uostas
09:51 - Kalniečių poliklinika
09:55 - Utenos g.
10:00 - Kauno autobusų stotis
10:00 - Ukmergės autobusų stotis
10:03 - Kauno
10:09 - Laibiškiai
10:11 - Dainavos kryžkelė
10:20 - Pageležiai
10:28 - Markutiškiai
10:40 - Jonavos autobusų stotis
11:00 - Kauno oro uostas
11:15 - Kalniečių poliklinika
11:20 - Utenos g.
11:25 - Kauno autobusų stotis
15:00 - Ukmergės autobusų stotis
15:03 - Kauno
15:09 - Laibiškiai
15:11 - Dainavos kryžkelė
15:20 - Pageležiai
15:28 - Markutiškiai
15:40 - Jonavos autobusų stotis
16:00 - Kauno oro uostas
16:15 - Kalniečių poliklinika
16:20 - Utenos g.
16:25 - Kauno autobusų stotis
19:15 - Ukmergės autobusų stotis
19:18 - Kauno
19:24 - Laibiškiai
19:26 - Dainavos kryžkelė
19:35 - Pageležiai
19:43 - Markutiškiai
19:55 - Jonavos autobusų stotis
20:15 - Kauno oro uostas
20:30 - Kalniečių poliklinika
20:35 - Utenos g.
20:40 - Kauno autobusų stotis
09:25 - Ukmergės autobusų stotis
09:29 - Kauno
09:35 - Laibiškiai
09:38 - Dainavos kryžkelė
09:43 - Bernotiškiai
09:48 - Pageležiai
09:51 - Aklasis ežeras
09:54 - Ilgabradai
09:57 - Markutiškiai
10:02 - Jadvygava
10:10 - Jonavos autobusų stotis
10:30 - Kauno oro uostas
10:45 - Kalniečių poliklinika
10:50 - Utenos g.
10:55 - Kauno autobusų stotis
12:00 - Ukmergės autobusų stotis
12:04 - Kauno
12:10 - Laibiškiai
12:13 - Dainavos kryžkelė
12:18 - Bernotiškiai
12:23 - Pageležiai
12:26 - Aklasis ežeras
12:29 - Ilgabradai
12:32 - Markutiškiai
12:37 - Jadvygava
12:45 - Jonavos autobusų stotis
13:05 - Kauno oro uostas
13:20 - Kalniečių poliklinika
13:25 - Utenos g.
13:30 - Kauno autobusų stotis
11:25 - Ukmergės autobusų stotis
11:29 - Kauno
11:35 - Laibiškiai
11:38 - Dainavos kryžkelė
11:43 - Bernotiškiai
11:48 - Pageležiai
11:51 - Aklasis ežeras
11:54 - Ilgabradai
11:57 - Markutiškiai
12:02 - Jadvygava
12:10 - Jonavos autobusų stotis
12:30 - Kauno oro uostas
12:45 - Kalniečių poliklinika
12:50 - Utenos g.
12:55 - Kauno autobusų stotis
16:40 - Ukmergės autobusų stotis
16:44 - Kauno
16:51 - Dainavos kryžkelė
17:00 - Pageležiai
17:20 - Jonavos autobusų stotis
17:40 - Kauno oro uostas
17:55 - Kalniečių poliklinika
18:00 - Utenos g.
18:05 - Kauno autobusų stotis
17:20 - Ukmergės autobusų stotis
17:24 - Kauno
17:33 - Dainavos kryžkelė
17:42 - Pageležiai
17:49 - Markutiškiai
18:03 - Jonavos autobusų stotis
18:24 - Kauno oro uostas
18:35 - Kalniečių poliklinika
18:40 - Utenos g.
18:50 - Kauno autobusų stotis