16:22 - Turgus
16:24 - Žemaitijos
16:25 - Prekybos centras IKI
16:26 - Draugystės g.
16:27 - Sodų gatvė
16:29 - Oruva
16:31 - Avalynės f.
16:33 - Vakarų g.
16:35 - Valančiaus g.
16:38 - Reivyčių g.
16:45 - ETĮ
16:47 - Kęstučio g.
16:48 - P.n. Maxima
16:51 - Savivaldybė
16:55 - Autobusų parkas
20:04 - Turgus
20:06 - Žemaitijos
20:07 - Prekybos centras IKI
20:09 - Draugystės g.
20:10 - Sodų gatvė
20:12 - Oruva
20:14 - Avalynės f.
20:15 - Vakarų g.
20:16 - Valančiaus g.
20:19 - Reivyčių g.
20:30 - ETĮ
20:33 - Kęstučio g.
20:34 - P.n. Maxima
20:40 - Autobusų parkas
18:36 - Turgus
18:50 - Šiaulių autobusų stotis
18:52 - Geležinkelio stotis
18:59 - Radviliškio g.
19:13 - Vaižganto g.
19:20 - Radviliškio autobusų stotis
19:34 - Šeduva
20:11 - F. Vaitkaus
20:20 - Panevėžio autobusų stotis
20:23 - Autobusų parkas
13:56 - Turgus
14:10 - Šiaulių autobusų stotis
14:12 - Geležinkelio stotis
14:19 - Radviliškio g.
14:33 - Vaižganto g.
14:40 - Radviliškio autobusų stotis
15:29 - F. Vaitkaus
15:38 - Panevėžio autobusų stotis
15:41 - Autobusų parkas