09:03 - Tryškių kelias
09:07 - Vadeikiai
09:11 - Raudėnai
09:25 - Kuršėnų autobusų stotis
09:43 - Turgus
10:05 - Šiaulių autobusų stotis
10:10 - Centras
10:22 - Degučiai
10:45 - Pakruojo autobusų stotis