07:10 - Triškoniai
07:12 - Dūčiai
07:16 - Linkuva
07:25 - Petrašiūnai
07:38 - Pakruojo autobusų stotis
07:40 - Triškoniai
07:45 - Dūčiai
07:50 - Gimnazija
08:05 - Linkuva
08:10 - Girbutkiai
08:15 - Petrašiūnai
08:35 - Pakruojo autobusų stotis
14:30 - Triškoniai
14:35 - Dūčiai
14:40 - Gimnazija
14:45 - Linkuva
14:50 - Girbutkiai
14:55 - Petrašiūnai
15:05 - Pakruojo autobusų stotis