13:15 - Telšių autobusų stotis
13:38 - Tryškių kelias
13:42 - Vadeikiai
13:46 - Raudėnai
14:00 - Kuršėnų autobusų stotis
14:18 - Turgus
14:40 - Šiaulių autobusų stotis
14:43 - Geležinkelio stotis
14:48 - Radviliškio g.
15:05 - Vaižganto g.
15:10 - Radviliškio autobusų stotis
15:36 - Šeduva
15:54 - Smilgiai
16:15 - F. Vaitkaus
16:20 - Panevėžio autobusų stotis
15:15 - Telšių autobusų stotis
15:38 - Tryškių kelias
15:46 - Raudėnai
16:00 - Kuršėnų autobusų stotis
16:18 - Turgus
16:35 - Šiaulių autobusų stotis
16:38 - Geležinkelio stotis
16:43 - Radviliškio g.
17:00 - Vaižganto g.
17:05 - Radviliškio autobusų stotis
17:21 - Šeduva
17:52 - F. Vaitkaus
18:10 - Panevėžio autobusų stotis