06:10 Tauragės autobusų stotis,
06:18 Mažonai,
06:24 Sungailiškiai,
06:30 Pagramantis,
06:40 Pūtvė,
06:53 Šilalės autobusų stotis,
07:07 Padievytis,
07:15 Laukuva miestelis,
07:30 Labardžiai,
07:38 Rietavas,
07:52 Endriejavas,
08:25 Mokyklos,
08:30 Klaipėdos autobusų stotis,
14:40 Tauragės autobusų stotis,
14:48 Mažonai,
14:54 Sungailiškiai,
15:00 Pagramantis,
15:10 Pūtvė,
15:23 Šilalės autobusų stotis,
15:37 Padievytis,
15:45 Laukuva miestelis,
16:00 Labardžiai,
16:08 Rietavas,
16:22 Endriejavas,
16:55 Mokyklos,
17:00 Klaipėdos autobusų stotis,