06:06 - Taujėnai
06:08 - Šalnos
06:10 - Gaiveniai
06:25 - Ukmergės autobusų stotis
06:40 - Krikštėnai
07:17 - J. Baltrušaičio
12:41 - Taujėnai
12:43 - Šalnos
12:45 - Gaiveniai
13:00 - Ukmergės autobusų stotis
13:15 - Krikštėnai
13:52 - J. Baltrušaičio
08:39 - Taujėnai
08:42 - Šalnos
08:45 - Gaiveniai
09:00 - Ukmergės autobusų stotis
09:55 - J. Baltrušaičio
16:39 - Taujėnai
16:43 - Paąžuoliai
16:45 - Skabeikiai
16:47 - Kurėnai
16:48 - Rečionys
17:00 - Ukmergės autobusų stotis
17:12 - Alionys
17:15 - Jačionys
17:19 - Krikštėnai
17:23 - Viesai
17:32 - Širvintų autobusų stotis
18:10 - J. Baltrušaičio