17:56 - Sungailiškiai
18:01 - Pagramantis
18:05 - Alijošiškė
18:08 - Pūtvė
18:20 - Šilalės autobusų stotis
18:25 - Lingiškė
18:27 - Žąsinas
18:30 - Šarkai
18:32 - Drobūkščiai
18:36 - Kvėdarna
18:40 - Grimzdai
18:41 - Lembas
18:45 - Girėnai
18:48 - Stumbrės
18:53 - Pelaičiai
19:00 - Rietavas
19:05 - Jaupėnai
19:07 - Girdvainiai
19:10 - Patyris
19:12 - Kapstatai
19:14 - Endriejavas
19:18 - Šilėnai
19:20 - Žemguliai
19:22 - Antkoptis
19:24 - Balkalnis
19:29 - Vėžaičiai
19:40 - Gargždų autobusų stotis
19:47 - Dauparai
19:54 - Jakai
20:01 - Mokyklos
07:17 - Sungailiškiai
07:23 - Pagramantis
07:32 - Pūtvė
07:50 - Šilalės autobusų stotis
08:00 - Drobūkščiai
08:05 - Kvėdarna
08:25 - Rietavas
08:40 - Endriejavas
09:16 - Mokyklos
06:24 - Sungailiškiai
06:30 - Pagramantis
06:40 - Pūtvė
06:53 - Šilalės autobusų stotis
07:07 - Padievytis
07:15 - Laukuva miestelis
07:30 - Labardžiai
07:38 - Rietavas
07:52 - Endriejavas
08:25 - Mokyklos
14:54 - Sungailiškiai
15:00 - Pagramantis
15:10 - Pūtvė
15:23 - Šilalės autobusų stotis
15:37 - Padievytis
15:45 - Laukuva miestelis
16:00 - Labardžiai
16:08 - Rietavas
16:22 - Endriejavas
16:55 - Mokyklos