17:56 - Sungailiškiai
18:01 - Pagramantis
18:05 - Alijošiškė
18:08 - Pūtvė
18:20 - Šilalės autobusų stotis
18:25 - Lingiškė
18:27 - Žąsinas
18:30 - Šarkai
18:32 - Drobūkščiai
18:36 - Kvėdarna
18:40 - Grimzdai
18:41 - Lembas