12:05 - Stakliškių pav.
12:10 - Pikelionys
12:16 - Jieznas
12:24 - Geležūnai
12:32 - Birštonas
12:50 - Prienų autobusų stotis
13:00 - Vartai
13:05 - Naujoji Ūta
13:12 - Igliauka
13:18 - Igliškėliai
13:26 - Patašinė
13:40 - Marijampolės autobusų stotis
13:41 - J. Dailidės g.
13:50 - Gižų pieninė
13:55 - Antupiai
14:10 - Vilkaviškio autobusų stotis
14:15 - Pervaža
14:19 - Klausučiai
14:22 - Žalioji
14:26 - Juozapavas
14:29 - Kataučizna
14:35 - K.Naumiestis
14:39 - Būbleliai
14:43 - Keturnaujiena
14:50 - Sintautai
14:54 - Išdagiai
15:15 - Šakiai
15:20 - Valiuliai
15:24 - Lukšiai
15:27 - Zypliai
15:31 - Liepalotai
15:36 - Gerdžiai
15:39 - Agurkiškė
15:42 - Jančiai
15:45 - Lekėčiai
15:48 - Lekėčių miestelis
15:53 - 1-asis Kuras
15:56 - Altoniškiai
16:02 - Zapyškis
16:05 - Gaižėnėliai
16:15 - Akademijos miestelis
16:24 - Vytauto Didžiojo tiltas
16:40 - Kauno autobusų stotis
13:58 - Stakliškių pav.
14:08 - Jieznas
14:27 - Birštonas
14:40 - Prienų autobusų stotis
14:46 - Strielčiai
14:49 - Pabališkiai
14:52 - Pakumprys
14:56 - Išlaužas
14:59 - Linksmakalnis
15:03 - Ilgakiemis
15:08 - Garliava
15:18 - Europos pr.
15:35 - Kauno autobusų stotis