12:05 - Stakliškių pav.
12:10 - Pikelionys
12:16 - Jieznas
12:24 - Geležūnai
12:32 - Birštonas
12:50 - Prienų autobusų stotis
13:00 - Vartai
13:05 - Naujoji Ūta
13:12 - Igliauka
08:43 - Stakliškių pav.
08:52 - Verbyliškės
08:55 - Jieznas
08:58 - Verbyliškės
09:13 - Birštonas
09:25 - Prienų autobusų stotis
09:35 - Vartai
09:41 - Naujoji Ūta
09:50 - Igliauka
14:43 - Stakliškių pav.
14:52 - Verbyliškės
14:55 - Jieznas
14:58 - Verbyliškės
15:13 - Birštonas
15:25 - Prienų autobusų stotis
15:35 - Vartai
15:41 - Naujoji Ūta
15:50 - Igliauka