12:05 - Stakliškių pav.
12:10 - Pikelionys
12:16 - Jieznas
12:24 - Geležūnai
12:32 - Birštonas
12:50 - Prienų autobusų stotis
13:00 - Vartai
13:05 - Naujoji Ūta
13:12 - Igliauka
13:18 - Igliškėliai
13:26 - Patašinė
13:40 - Marijampolės autobusų stotis
13:41 - J. Dailidės g.
13:50 - Gižų pieninė
13:55 - Antupiai
14:10 - Vilkaviškio autobusų stotis
14:15 - Pervaža
14:19 - Klausučiai
14:22 - Žalioji
14:26 - Juozapavas
14:29 - Kataučizna
14:35 - K.Naumiestis
14:39 - Būbleliai