15:36 - Sriauptai
15:41 - Paluknė
15:46 - Geležinkelio stotis
15:55 - Skuodo autobusų stotis
15:58 - Rūšupiai
16:00 - Šarkė
16:06 - Aleksandrija
21:26 - Sriauptai
21:31 - Paluknė
21:36 - Geležinkelio stotis
21:45 - Skuodo autobusų stotis
21:48 - Rūšupiai
21:50 - Šarkė
21:56 - Aleksandrija