07:28 - Spečiūnai II
07:30 - Spečiūnai I
07:34 - Pagrundžiai
07:38 - Viadukas
07:50 - Rokiškio autobusų stotis
16:21 - Spečiūnai II
16:23 - Spečiūnai I
16:26 - Pagrundžiai
16:30 - Viadukas
16:35 - Rokiškio autobusų stotis
07:31 - Spečiūnai II
07:33 - Spečiūnai I
07:36 - Pagrundžiai
07:40 - Viadukas
07:42 - P.C. Senukai
07:44 - Taikos
07:50 - Rokiškio autobusų stotis
16:04 - Spečiūnai II
16:06 - Spečiūnai I
16:09 - Pagrundžiai
16:13 - Viadukas
16:15 - Rokiškio autobusų stotis