08:42 - SMK
08:45 - Venta
08:55 - Papilė
09:20 - Kuršėnų autobusų stotis
09:38 - Turgus
10:00 - Šiaulių autobusų stotis
10:03 - Geležinkelio stotis
10:08 - Radviliškio g.
10:22 - Vaižganto g.
10:30 - Radviliškio autobusų stotis
10:48 - Šeduva
11:06 - Baisogala
11:13 - Skėmiai
11:18 - Gudžiūnai
11:25 - Mantviliškis
11:30 - Akademija
11:35 - Dotnuva