Smalvos-Bonda
Autobusų tvarkaraštis: Zarasai-Tilžė (be Petrūniškio)
A
15:28 -
Smalvos
15:31 -
Rutiniškis
15:34 -
Avižinė
15:43 -
Bonda
Autobusų tvarkaraštis: Zarasai-Bartališkė
T·K·P
15:28 -
Smalvos
15:31 -
Rutiniškis
15:34 -
Avižinė
15:43 -
Bonda