16:59 - Skėmiai
17:07 - Baisogala
17:25 - Šeduva
17:42 - Radviliškio autobusų stotis
17:57 - Vilkaviškio g.
18:00 - Geriatrijos centras
18:20 - Šiaulių autobusų stotis
18:27 - Turgus
18:32 - Kužiai
18:50 - Kuršėnų autobusų stotis
18:58 - Smurgiai