16:10 - Skirsnemunė
16:15 - Vytėnai
16:20 - Kybartai
16:22 - Raudonė
16:27 - Graužėnai
16:30 - Veliuona
16:37 - Seredžius
16:47 - Vilkija
17:05 - Raudondvaris
17:29 - Kauno pilis
17:45 - Kauno autobusų stotis
17:54 - Kalniečių poliklinika
18:27 - Žiežmariai
18:38 - Elektrėnai
18:49 - Vievis
19:07 - Gariūnai
19:11 - Lazdynų ligoninė
19:20 - Vilniaus autobusų stotis
03:55 - Skirsnemunė
03:59 - Vytėnai
04:03 - Kybartai
04:05 - Raudonė
04:10 - Graužėnai
04:13 - Veliuona
04:18 - Seredžius
04:28 - Vilkija
04:35 - Batniava
04:45 - Raudondvaris
05:09 - Kauno pilis
05:30 - Kauno autobusų stotis
05:39 - Kalniečių poliklinika
06:02 - Rumšiškės
06:16 - Žiežmariai
06:27 - Elektrėnai
06:35 - Vievis
06:57 - Gariūnai
07:01 - Lazdynų ligoninė
07:10 - Vilniaus autobusų stotis
06:15 - Skirsnemunė
06:19 - Vytėnai
06:23 - Kybartai
06:25 - Raudonė
06:30 - Graužėnai
06:33 - Veliuona
06:38 - Seredžius
06:48 - Vilkija
06:55 - Batniava
07:05 - Raudondvaris
07:29 - Kauno pilis
07:50 - Kauno autobusų stotis
07:59 - Kalniečių poliklinika
08:22 - Rumšiškės
08:36 - Žiežmariai
08:47 - Elektrėnai
08:55 - Vievis
09:17 - Gariūnai
09:21 - Lazdynų ligoninė
09:30 - Vilniaus autobusų stotis
12:40 - Skirsnemunė
12:44 - Vytėnai
12:48 - Kybartai
12:50 - Raudonė
12:55 - Graužėnai
12:58 - Veliuona
13:03 - Seredžius
13:13 - Vilkija
13:20 - Batniava
13:30 - Raudondvaris
13:54 - Kauno pilis
14:15 - Kauno autobusų stotis
14:24 - Kalniečių poliklinika
14:47 - Rumšiškės
15:01 - Žiežmariai
15:12 - Elektrėnai
15:20 - Vievis
15:42 - Gariūnai
15:46 - Lazdynų ligoninė
15:55 - Vilniaus autobusų stotis
07:43 - Skirsnemunė
07:48 - Vytėnai
07:53 - Kybartai
07:56 - Raudonė
08:02 - Graužėnai
08:05 - Veliuona
08:12 - Seredžius
08:22 - Vilkija
08:59 - Kauno pilis
09:15 - Kauno autobusų stotis
09:24 - Kalniečių poliklinika
09:44 - Rumšiškės
09:57 - Žiežmariai
10:08 - Elektrėnai
10:17 - Vievis
10:42 - Gariūnai
10:46 - Lazdynų ligoninė
10:55 - Vilniaus autobusų stotis
11:14 - Skirsnemunė
11:19 - Vytėnai
11:24 - Kybartai
11:26 - Raudonė
11:31 - Graužėnai
11:34 - Veliuona
11:40 - Seredžius
11:52 - Vilkija
12:00 - Batniava
12:10 - Raudondvaris
12:29 - Kauno pilis
12:55 - Kauno autobusų stotis
13:04 - Kalniečių poliklinika
13:31 - Antakalnis
13:37 - Žiežmariai
13:48 - Elektrėnai
13:56 - Vievis
14:12 - Grigiškės
14:17 - Gariūnai
14:21 - Lazdynų ligoninė
14:30 - Vilniaus autobusų stotis