16:45 - Seiliūnai
16:49 - Mankūnai
16:52 - Tolkūnai
16:55 - Geištarai
16:58 - Jurgiškiai
17:15 - Alytaus autobusų stotis
17:24 - Daugų g.
17:32 - Skirnuva